O nás

BEOS FOTOBOX > O nás

Pár slov o nás

Spojením dlouhodobého zájmu o fotografování a motorsport vzniklo za posledních 10 let mnoho krásných fotografií.

Fotografovat závody nás baví nejen za krásných slunečných dnů, někdy ale i v počasí, kam by člověk psa nevyhnal. Radost ze stovek či tisíců povedených záběrů na akci vystřídají někdy nekonečné hodiny strávené u počítače při výběru kvalitních fotek, protože ne vždy je vše podle představ. Při výběru je důraz kladen na řadu kritérií, např. ostrost či kompozice fotky. Vybrané fotky je zapotřebí upravit v grafickém editoru a poté je několik desítek fotek zveřejněno – např. na našich www.beos-photo.com. Výběr fotek není jednoduchý, stovky kvalitních fotek nelze zveřejnit, ačkoliv by se jistě líbily.

Proč jsme se rozhodli vytvořit tyto webové stránky a nabízet fotografie?

Hlavní myšlenkou bylo i vzhledem k častým dotazům zveřejnit všechny kvalitní fotografie z jednotlivých akcí a nabídnout je na www.beos-fotobox.cz za dostupných podmínek. Fotografie, které Vám nabízíme, byly pořízeny vždy v maximálním rozlišení a kvalitě a jsou velmi pečlivě vybírány.

Cílem je vždy nabídnout zajímavé fotografie v maximální kvalitě. Věřím, že tento náš záměr pochopíte a že nás podpoříte. Vážíme si Vašeho zájmu a uvítáme Vaše reakce a názory, které jsou pro nás velice důležité a budou pro nás inspirací v další činnosti. Těšíme se na Vaše dotazy a rádi Vám odpovíme.

Webové stránky www.beos-fotobox.cz byly navrženy především z hlediska uživatele tak, aby byly uživatelsky příjemné s intuitivním ovládáním a s možností prohlížet galerie formou náhledů i formou jednotlivých fotografií.

Příjemnou zábavu u fotografií Vám přejí.

za www.beos-fotobox.cz
Věrka a Mirek